+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye Koylar Tekne Turu

Fethiye Koylar Tekne Turu

 Kalabalık ve aynı rotayı tekrarlayan tekne turlarından sıkıldınız mı? Görülmemiş saklı koyları keşfetmek mi istiyorsunuz? O zaman Fethiye Koylar Turumuz tam size göre..! Sizleri Cennet Fethiye'mizin evsahipliğini yaptığı irili ufaklı bir çok koyu gün boyu ziyarete davet ediyoruz. Turumuz sabah kahvaltı saatinden sonra otelinizden alınışınızla başlıyor. Kapasitesi 25 - 40 kişi arasında olan teknelerimizde, tecrübeli ekibimizin rehberliğinde Fethiye limanından hareket ediyoruz. Uzun deniz yolculuklarının aksine, kısa ve sakin yolculuklarla mola yerlerine ulaştığımız turumuz siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir gün yaşatacak. Turunç Koyu, Samanlık Koyu, Tarzan Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Kleopatra Koyu ve Sarsala Koyu göreceğimiz yerlerden sadece bir kaçı... Mavinin ve yeşilin her tonunu görebileceginiz koylarda, vereceğimiz yaklaşık 1'er saatlik molalar ile Fethiye'nin doğa harikası koylarının keyfini yüzerek yada küçük yürüyüşler yaparak çıkarabilirsiniz. Fiyatımıza dahil olan öğle yemeğimiz gün içerisinde pişirilerek siz değerli misafirlerimize teknemizde servis edilir. Büyük küçük her yaşa uygun bu turumuza sizleri de bekliyoruz...


Rezervasyon

Fethiye Koylar Tekne Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 09:00, Ölüdeniz 09:15, Hisarönü 09:30, Ovacik 09:45, Fethiye 10:00, Çalış 09:30 Dahil Olanlar: Ulaşım, Açık Büfe Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cdsi.

Fiyat : £ 1180 TL
$ 15
€ 13

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.