+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye - Ölüdeniz Özel Tekne Turu

Fethiye - Ölüdeniz Özel Tekne Turu

Yalnızca siz, arkadaşlarınız, aileniz, Ölüdeniz’in veya Fethiye’nin koy ve adalarına doğru masmavi bir yolculukta buluşmaya ne dersiniz? 

 Tamamen donanımlı teknelerimiz ve tecrübeli ekibimiz unutamayacağınız bir gün için hizmetinizde. Kalabalık teknelerden ve duraklardan sıkıldıysanız özel tekne turlarımız tam size göre. Intersky Turizm, Muğla'nın incisi Fethiye'de ve Ölüdeniz'de Özel Tekne Turu, Özel Tekne Kiralama hizmetleri denince akla gelen ilk firmalardan biridir. Tatil için Muğla'yı tercih eden yerli yabancı tatilciler için üç farklı rotada, 6 farklı tekne çeşidi ile hizmet vermekte olan firmamızın, Özel Tekne Turu rotaları şu şekildedir;

 Fethiye çıkışlı, Fethiye Özel  Adalar Tekne Turu ( 4 yada 5 adada yüzme molası ile )

 Fethiye çıkışlı, Fethiye Özel Koylar Tekne Turu ( 4 yada 5 koyda yüzme molası ile )

 Fethiye çıkışlı, Ölüdeniz & Kelebekler Vadisi Öze Tekne Turu ( Kelebekler Vadisi ve 3 yada 4 noktada yüzme molası ile )

 Ölüdeniz çıkışlı, Ölüdeniz Özel  Tekne Turu ( 4 noktada yüzme molası ile )

 Ölüdeniz çıkışlı, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi Özel Tekne Turu ( Kelebekler Vadisi ve 3 noktada yüzme molası ile )

 Intersky Turizm Seyahat Acentası olarak, Fethiye ve Ölüdeniz Günübirlik Özel Tekne Turu, Günübirlik Özel Tekne Kiralama hizmetlerinin yanı sıra, Özel organizsyon, romantik akşam yemeği veya mehtap turu gibi konseptlerde de hizmet vermekteyiz.

 Siz de yalnızca aileniz, arkadaşlarınız ile dinlenmek, eğlenmek ve öğle yemeğinizi Kelebekler Vadisi'nde yada Akvaryum Koyu'nda yemek istiyorsanız Fethiye - Ölüdeniz Özel Tekne Turu sizleri bekliyor.


Rezervasyon

Fethiye - Ölüdeniz Özel Tekne Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Lütfen Bilgi Alınız. Dahil Olanlar: Ulaşım, Açık Büfe Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si.

Fiyat : £ 00 TL
$ 0
€ 0

Lütfen Bilgi Alınız

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.