+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Göcek Market Turu

Göcek Market Turu

Siz de dünyaca ünlü Göcek'i denizden keşfe çıkmak ister misiniz ? Cevabınız '' EVET '' ise, sizleri yalnızca pazar günleri düzenlediğimiz göcek turumuza davet ediyoruz.Fethiye Limanı'ndan saat 10:30'da başlayan turumuzda yaklaşık 2 saat 30 dakikalık bir deniz yolculuğunun ardından Göcek Limanı'na ulaşıyoruz. Burada demirleyen teknemiz siz değerli misafirlerimizi Göcek'teki serbest zamanınız boyunca bekleyecektir. Değerli eşyalarınızı yanınıza almanızı tavsiye ettiğimiz serbest zamanınız boyunca, dilerseniz Göcek Sahil'i ve Kordon'u boyunca sıralanan bir birinden güzel ve özel mekanlarda manzaranın keyfini çıkara bilir, dilerseniz Göcek Pazar Pazarı'nda alışveriş yapabilirsiniz. Akşam üzeri teknemizde buluştuktan sonra dönüş yolcuğu başlıyor ve Fethiye Limanı'ndan turumuzu sonlandırıyoruz. Günübirlik Göcek tekne gezisi ile unutulmaz vaadeden turumuza sizleri de davet ediyoruz. 


Rezervasyon

Göcek Market Turu Tur Günleri :  Pazar, Hareket Yerleri ve Saatleri : Dahil Olanlar: Ulaşım, Yemek, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler.

Fiyat : £ 15114 TL
$ 20
€ 18

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.