+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Efes - Pamukkale Turu(1 Gece, 2 Günlük)

Efes - Pamukkale Turu (1 Gece, 2 Günlük)

Ülkemizin önemli ziyaret yerlerinden Efes ve Pamukkale’ye 2 gün 1 gece sürcek olan turumuz sabah otelinizden erken bir alınışla başlayarak ilk ziyaret yerimiz Efes Antik Kenti'ne doğru devam etmektedir. 4 yıldızlı yarım pansiyon konaklamalı turumuzda ilk kahvaltımızı Muğla’da yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzdan sonra alıyoruz. Kahvaltının ardından yolumuza devam ediyor ve Antik Şehir devleti Efes’e varıyoruz. Profesyonel rehberler eşliğinde Efes’in ihtişamlı tarihine doğru bir yolculuğa cıkıyoruz. Tiyatro, jimnasyum, Celcius Kütüphanesi göreceğimiz önemli yapılardan sadece birkaçı. Günün sonunda Efes Antik Kenti’nden Pamukkale’deki 4 yıldızlı otelimize doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bu yolculuğumuzun ardından önceden isminize rezerve edilmiş odalarınızda açık büfe akşam yemeğine kadar istiraat edebilirsiniz. İkinci günümüz otelimizde açık büfe kahvaltının ardından Hierapolis Antik Kenti’ne ziyaretle başlıyor. Geçmişte sağlık merkezi olarak varlık göstermiş bu antik kentten etkileneceğinize eminiz. Rehberimizle birlikte buradan dünyaca ünlü Pamukkale travertenlerine, eşsiz bir manzara eşliğinde bu doğa harikasını keşfe doğru kısa bir yürüşe başlıyoruz. Fotoğraf makinelerinizi unutmayın.. Gün içerisinde size verilecek serbest zaman süresince Antik Roma Havuzu’nda serinleyebilir ve Hierapolis müzesini ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra Fethiye’ye doğru dönüş yolculuğumuza cıkıyoruz.


Rezervasyon

Efes - Pamukkale Turu (1 Gece, 2 Günlük) Tur Günleri :  Çarşamba, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 05:45, Ölüdeniz 06:00, Hisarönü 06:15, Ovacık 06:30, Fethiye 06:45, Çalış 07:00 Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Kahvaltı, Efes ve Pamukkale giriş ücretleri, 4* Konaklama, Akşam Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Öğle Yemeği, Kleopatra Havuzu giriş ücretleri.

Fiyat : £ 60 435 TL
$ 80
€ 70

Fiyat : £ 75 543 TL
$ 99
€ 88

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.