+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye Tlos - Saklıkent Kanyonu Turu

Fethiye Tlos - Saklıkent Kanyonu Turu

Likya bölgesinin zengin doğal ve tarihi güzelliklerinin üç önemli noktasını keşfe hazır mısınız? Turumuz başladıktan 1 saat sonra ilk durağımız Likya federasyonunun önemli ve en gelişmiş şehir devletlerinden Tlos antik kenti. Yamaca yaslanmıs bu antik kentte Tiyatro, Roma Hamamı, Agora, Gymnasium göreceğiniz yapılardan sadece birkaçı. Tlos Antik Kenti bilgi ve fotoğraf molasının ardından, yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuk ile, her taşın altından buz gibi kar sularının çağladığı Yakapark doğa parkına açık büfe öğle yemeği yemek üzere geçiyoruz. Serin gölgeleri, çağlayanların huzur veren sesi eşliğinde soğuk su havuzlarında yüzebilir, köşklerde küçük kestirmeler yapabilirsiniz. Öğle yemeğimizi dünyaca ünlü Yakapark'ta aldıktan sonra buradan son durağımıza, Saklıkent kanyonuna varıyoruz. 18 kmlik uzunluğuyla Avrupa’nın ikinci uzun kanyonu olan bu doğa harikası sizleri büyüklüğü ile hayran bırakacak. Dilerseniz içerisinde rehberiniz eşliğinde yürüyüş yapabilir, dilerseniz suyun üstüne kurulmus kösklerde serinleyebilirsiniz. Son molanın bitimi ile dönüş yolculuğuna başlıyoruz.


Rezervasyon

Fethiye Tlos - Saklıkent Kanyonu Turu Tur Günleri :  Pazar, Çarşamba, Cuma, Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World 07:45, Ölüdeniz 08:00, Hisarönü 08:15, Ovacık 08:30, Fethiye 08:45, Çalış 09:00 Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Açık Büfe Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si, Saklıkent Kanyonu ve Tlos Antik Kent Giriş Ücretleri.

Fiyat : £ 15109 TL
$ 20
€ 17

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.