+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Fethiye Salı Pazarı - Kayaköy

Fethiye Salı Pazarı - Kayaköy

Otelinizden kahvaltı saatinin ardından alınarak klimalı araçlarımızla Fethiye’nin meşur Salı pazarına doğru hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından ilk durağımıza varıyor ve sizlere bu taze sebze,meyve ve çeşitli ürünlerin bulunduğu pazarda serbest zaman veriyoruz. Rehberinizin vereceği buluşma saati ve yerinde toplandıktan sonra dünyaca ünlü Kayaköy’e geçiyoruz. Kısa bir bilgi molasından sonra yine size verilen serbest zamanda, Kayaköy’de geçmişin izleri arasında gezebilir, fotoğraf çekebilirsiniz yada mola yerimizde panoramik Kayaköy manzarası eşliğinde serinleyebilirsiniz.


Rezervasyon

Fethiye Salı Pazarı - Kayaköy Tur Günleri :  Salı, Hareket Yerleri ve Saatleri : : Sendito Lykia World Hotel 08:45, Ölüdeniz 09:00, Hisarönü 09:15, Ovacık 09:30, Fethiye 09:45, Çalış 09:30 Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Öğle Yemeği, Kayaköy Giriş Ücreti.

Fiyat : £ 1072 TL
$ 13
€ 12

Yetişkin ( 12 yaş ve üzeri )

Çocuk ( 6 - 11 yaş )

Bebek ( 0 - 5 yaş )

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.