+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Özel Saklıkent Kanyonu Turu

Özel Saklıkent Kanyonu Turu

 Özel Saklıkent Kanyonu turu, klasik tur rota ve programlarının aksine misafirlerimize diledikleri yerde, diledikleri kadar mola imkanı sağlamaktadır. Bölgemizdeki Saklıkent, Tlos, Yakapark turlarında verilen molalar tüm misafirler için yeterli olamamaktadır. Dünyaca ünlü bu noktaları daha geniş zaman dilimi içerisinde gezmek isteyen misafirlerimiz için düzenlediğimiz Özel Saklıkent Turu'muz bu konuda tüm beklentileri karşılamaktadır. Saklıkent Kanyonu boyunca yürümek( Saklıkent Kanyonu uzunluğu 18 km ), Saklıkent Kanyonu'nun başlangıç noktasını görmek mi istiyorsunuz ? Yakapark Doğa Parkı'nda akarsuların eşliğinde dinlendirici bir öğlen uykusu uyumak mı istiyorsunuz ? ya da Tlos Antik Kenti'nin her köşesini görmek ve tanımak mı istiyorsunuz ? o zaman Özel Saklıkent Turu'muz tam size göre. Otelinizden, dilediğiniz saatte alınışınız ile başlayan Özel Saklıkent Kanyonu Turu, yine akşam sizin belirleyeceğiniz saatte otelinizde sonlanmaktadır. Sevdikleriniz ile birlikte tatilinizin en unutulmaz günün planlamak


Resimler

Rezervasyon

Özel Saklıkent Kanyonu Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Lütfen Bilgi Alınız. Dahil Olanlar: Lütfen Bilgi Alınız. Dahil Olmayanlar : Lütfen Bilgi Alınız.

Fiyat : £ 0 TL
$ 0
€ 0

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.