+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Helal Konsept Fethiye Saklıkent Turu

Helal Konsept Fethiye Saklıkent Turu

Helal Konsept Saklıkent Turu, ülkemizin en önemli turistik merkezlerinden olan Saklıkent Kanyonu, Yakapark Doğa Parkı, Tlos Antik Kenti ve Gizlikent Şelalesi molalarını içermektedir. Özellikle yaz döneminde aşırı yoğun ilgi gören bu bölge, muhafazakar aileler için fazla kalabalık olmaktadır. Günübirlik Saklıkent Turları da bu yoğunluk sebebiyle cazibesini kaybetmektedir. Bu mağduriyeti önlemek, muhafazarkar misafirlerimize de ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini göstermek için, Intersky Travel olarak, Fethiye bölgesinin ilk ve tek Helal Konsept Saklıkent Kanyonu Turu'nu düzenlemekteyiz. Helal Saklıkent Turu'nun diğer turların aksine ayın rotayı tersten işlemektedir. Intersky Travel olarak mola noktalarının daha sakin olduğu saatlerde mola vermeye özen gösteriyoruz. İslami Konsept Saklıkent Turu, misafirlerimizin otelden alınışlarının ardından yaklaşık bir saatlik bir yolculuk ile başlamaktadır. Fethiye'den Saklıkent Kanyonu'na, 55 km'lik bir yolculuğun ardından ulaşıyoruz. Saklıkent Kanyonu 300 metrelik yüksekliği ve yaklaşık 18 km'lik uzunluğu ile Türkiye'nin en uzun, Avrupa'nın ikinci uzun kanyonudur. Mola süresi boyunda dilerseniz giriş ücretini ödeyerek Saklıkent Kanyonu'na girebilir, dilerseniz Karaçay nehri üzerinde rafting, zipling gibi aktivieteler ile buz gibi suyun keyifin çıkarabilirsiniz. Saklıkent Kanyonu molasının ardından öğle yemeği için Gizlikent Şelalesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından, Gizlikent Şelalesi'nde ki resorantımıza ulaşıyor ve yemek ikramı alıyoruz. Yemeğin ardından dileyen misafirlerimiz yerli yabancı bir çok turistin ilgisini çeken Gizlikent Şelalesi'ni, giriş ücretini ödeyerek gezebilirler. Gizlikent Şelalesi altında yüzmek, fotoğraf çekmek de mümkün. Bir sonraki durağımız Likya döneminin önemli şehir devletlerinden biri olan Tlos Antik Kenti. Yamaca yaslanmıs bu antik kentte Tiyatro, Roma Hamamı, Agora, Gymnasium göreceğiniz yapılardan sadece birkaçı. Tlos Antik Kenti bilgi ve fotoğraf molasının ardından, yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuk ile, her taşın altından buz gibi kar sularının çağladığı Yakapark Doğa Parkına geçiyoruz. Serin gölgeleri, çağlayanların huzur veren sesi eşliğinde soğuk su havuzlarında yüzebilir, köşklerde küçük kestirmeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda alabalık çiftliği olan Yakapark, ülkemizin alabalık ihracatında da önemli bir paya sahip bir işletmedir. Sizleri de tarih, doğa ve kültür dolu bir gün geçirmek üzere Helal Konsept Fethiye Saklıkent Turu'na davet ediyoruz. 


Resimler

Rezervasyon

Helal Konsept Fethiye Saklıkent Turu Tur Günleri :  Salı, Cuma, Hareket Yerleri ve Saatleri : Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Sigorta, Öğle Yemeği. Dahil Olmayanlar : Saklıkent Kanyonu Giriş Ücreti, Gizlikent Şelalesi Giriş Ücreti, İçecekler.

Fiyat : £ 0 TL
$ 0
€ 0

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.