+90 530 177 9 666 info@interskyturkey.com

Çameli Yayla ve Köy Turu

Çameli Yayla ve Köy Turu

Fethiye'de yepyeni bir tur Çameli Yayla ve Köy Turu. Bu turumuzda Türkiye’nin az sıklıkla ziyaret edilen kırsal bölgelerinden Çameli beldesini keşfe çıkıyoruz. Konaklama yerinizden alınarak Nif ve Üzümlü gibi Fethiye’nin geleneksel kasabaları üzerinden geçerek Çameli beldesine ulaşıyoruz. Yolculuğumuz boyunca bolca fotoğraf çekme imkanı bulabileceğiniz turumuz süresince, Çameli’nin sayısız akarsuları, derin mağaraları, kanyonları, şelaleleri, asırlık anıt ağaçlarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği ikramı için, doğa içerisinde, akarsu kenarındaki restorantımıza geçiyoruz. Yemek molasının ardından eski su değirmeni ve tarla ziyaretleri  ile turumuzu tamamlıyor ve dönüş yolculuğu ile günümüzü sonlandırıyoruz. Biraz doğa yürüyüşü, biraz fotoğraf turu şekilinde ki Çameli Yayla ve Köy Turu, 4*4 safari araçları ile düzenlenmektedir. Sizleri de bölgemizde ilk olan Çameli Yayla ve Köy Turu'na davet ediyoruz.


Rezervasyon

Çameli Yayla ve Köy Turu Tur Günleri :  Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Hareket Yerleri ve Saatleri : : Lütfen Bilgi Alınız. Dahil Olanlar: Ulaşım, Rehberlik, Öğle Yemeği, Sigorta. Dahil Olmayanlar : İçecekler, Tur Cd'si.

Fiyat : £ 0 TL
$ 0
€ 0

Tur Tarihi

Hareket Yeri & Saati

Alınma adresinizi detaylı belirtiniz.

  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferi
  • Havaalanı Transferleri ve Fiyat listesi ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Online ve Telefondan Rezervasyon Yapabilirsiniz.